wtorek, 20 maja 2014

Jakie ciuchy odstraszają facetów


Achhh, Ci Mężczyźni... :) Gdyby Oni wiedzieli jak bardzo się dla Nich staramy każdego dnia. Chcemy dobrze wyglądać, żeby zwracali na nas uwagę. Dużą rolę odgrywa w tym moda. Jeżeli myślicie, że faceci nie mają o niej pojęcia, to błąd. Oni tak naprawdę mają swoje zdanie i gust na temat naszych stylizacji.

Często komentują z kolegami babskie ciuchy, a ich wnioski są zaskakujące. Dla nich nie liczy się cena i marka, ale kolor i ciekawość strojów.

Oto kilka przykładów...

OGRODNICZKI

Zbliżają się ciepłe dni, a ogrodniczki to bardzo wygodne spodnie dla aktywnych kobiet. Które wybrać, krótkie czy długie? Zdecydowanie krótkie, odsłaniają i dobrze prezentują nogi. Natomiast wersja z długimi nogawkami zniekształca sylwetkę i zakrywa kobiece walory.KRÓTKA SUKIENKA
Krótka sukienka idealna na wiosenną randkę, jednak problem pojawia się, kiedy trzeba wybrać odpowiedni fason. Ku Waszemu zdziwieniu, większość facetów woli nas w zwiewnych sukienkach np: w kwiatki lub groszki. Nie podoba im się natomiast kiedy sukienka zbyt mocno się opina. Odstraszająco działa na nich też nadmiar brokatu i błysku.


TOREBKA
Bez czego nie wychodzi z domu kobieta? Oczywiście bez torebki :) Faceci uważają, że powinna być ona mała i zgrabna, tak aby zmieściły się najpotrzebniejsze rzeczy. Nie podoba się im, kiedy nosimy ze sobą wielkie, workowate torby. Według nich, kobieta to nie tragarz :P


SANDAŁY
Letnie obuwie, powinno być lekkie i wygodne. Jednak nie zawsze się na takie decydujemy. Mężczyznom bardzo podobają się delikatne sandałki na płaskiej podeszwie, twierdzą, że wyglądamy w nich świetnie. Czego nie rozumieją? Długich sandałów, składających się z miliona pasków typu gladiatorki. To u Nich nie przejdzie. 
Wiecie już co i jak ;)
A więc ...... czas na zakupy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz